Lekarka patrząca przez mikroskop

Szwajcarska tradycja i sposób myślenia ukształtowały podejście marki meridol® do pielęgnacji jamy ustnej i znajdują one swoje odzwierciedlenie w naszych głównych filozofiach:

1. Pewność nauki

Mamy wielką chęć i pragnienie ciągłego uczenia się, rozwijania i tworzenia, aby naprawdę wpływać i ulepszać otaczający nas świat.

2. Pasja do współpracy

Wierzymy, że otwarta współpraca i budowanie silnego partnerstwa ze specjalistami z dziedziny stomatologii i naszą społecznością przynosi lepsze rezultaty dla wszystkich.

Produkty meridol®

Pierwszym produktem wprowadzonym w 1986 r. na rynek w Szwajcarii był płyn do płukania jamy ustnej. Następnie rozszerzyliśmy portfolio o pastę do zębów (1995 r.) i szczoteczkę do zębów (2002 r.). Innowacyjnym krokiem było oparcie rozwoju naszego portfolio na współpracy ze specjalistami z dziedziny stomatologii w celu stworzenia wiarygodnych dowodów naukowych na poparcie swojej skuteczności.

Wierzymy, że zdrowe dziąsła mają ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia organizmu. Naszą pasją jest umożliwienie dbania o dziąsła w łatwy i przyjemny sposób oraz wyeliminowanie negatywnego wpływu chorób dziąseł.

Dzięki naszym sprawdzonym, naukowym metodom i współpracy z ekspertami zapewniamy rozwiązania, które już dziś zapobiegają pierwotnej przyczynie problemów z dziąsłami i zapewniają ciągłą ochronę dziąseł dla lepszego zdrowia w przyszłości.

 1. ${altImage1}

  1986 Wprowadzenie na rynek płynu do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł – kamień milowy w kategorii produktów do higieny jamy ustnej.

 2. ${altImage2}

  1993 Stworzenie pasty do zębów Ochrona Dziąseł – pierwszej profesjonalnej pasty na problemy z dziąsłami.

 3. ${altImage3}

  2002 Wprowadzenie na rynek szczoteczki do zębów Ochrona Dziąseł – pierwszej stworzonej poza Azją szczoteczki z mikrodelikatnym, stożkowatym włosiem - i dokonanie kolejnego przełomu w kategorii produktów do higieny jamy ustnej.

 4. ${altImage4}

  2009-2010 Poszerzenie portfolio o linię produktów na problemy z halitozą, które zapobiegają nieświeżemu oddechowi (potwierdzone badaniami klinicznymi).

 5. ${altImage5}

  2017 Poszerzenie portfolio o linię produktów Parodont Expert dedykowaną walce z przyczyną paradontozy i recesji. Kliniczne udowodnienie delikatnej formuły, która dba o zęby naturalne i implanty.

 6. ${altImage6}

  2022 Włączenie do portfolio linii produktów Complete Care – potwierdzonej klinicznie jako doskonałe rozwiązanie dla łagodzenia podrażnionych dziąseł i ochrony zębów przed nadwrażliwością.

 7. ${altImage7}

  2023 Opracowanie nowej formuły dla linii Ochrona Dziąseł i pasty do zębów Parodont Expert oraz wprowadzenie nowego płynu do płukania jamy ustnej Parodont Expert. Ponadto odświeżenie wyglądu opakowań produktów całego portfolio.

Odkryj naszą wyjątkową ofertę produktów do pielęgnacji dziąseł

Test dziąseł meridol®

Szukasz odpowiedniego produktu dla swoich dziąseł?

Wykonaj test zdrowych dziąseł, aby dowiedzieć się, który produkt odpowiada twoim potrzebom.

WYKONAJ TEST