Autorzy i Recenzenci

Współpracujemy z wieloma ekspertami, aby tworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny wartościowe i edukujące treści. Od odpowiedzi na pytania o tematyce medycznej, po udzielanie porad dentystycznych – te wszystkie treści na naszej stronie powstają właśnie dzięki naszym godnym zaufania specjalistom.

Kliknij na autora poniżej, aby dowiedzieć się o nim więcej

  • lek. dent. Maria Liszewska

    Lek. dent. Maria Liszewska - absolwentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 5 lat zaangażowana w działalność Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, gdzie pełni funkcję Narodowego Koordynatora ds. Profilaktyki oraz współorganizatora jednej z największych w Polsce konferencji dla studentów stomatologii oraz młodych lekarzy dentystów - HollyŁódź Smile. Spełnia się jako autorka wpisów edukacyjnych i popularnonaukowych. Interesuje się głównie minimalnie inwazyjnymi technikami nowoczesnej stomatologii oraz profilaktyką chorób jamy ustnej.
  • lek. dent. Bogumiła Szeląg

    lek. dent. Bogumiła Szeląg – ukończyła z wyróżnieniem kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, otrzymując nagrodę Rektora. Organizatorka i uczestniczka akcji profilaktycznych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się koncepcja stomatologii minimalnie inwazyjnej oraz interdyscyplinarne podejście do leczenia pacjentów. Entuzjastka popularyzowania tematów stomatologicznych.